Červenec 2011

Žiju!

31. července 2011 v 17:48 | Flashy Ann
Ahoooj
Takže, tímto článkem Vám chci oznámit, že žiju :D. Články jsem nepřidávala, protože nebyl čas a ani se mi nechtělo. Mám teď strašný denní režim. Vstávám ve 3 a chodím spát ve 3. Na Xindlovi jsem byla. Hned zítra Vám tu hodím fotky. I tu se mnou a Xindlem ^^. Mám i autogram :D! Po koncertu jsme ještě někde jeli, ale to napíšu až zítra :). Jinak příští týden jedem konečně s Verčou do skateparku a snad to i výjde :D!

My Diary 26.-28.7.2011

28. července 2011 v 13:18 | Flashy Ann |  Deníček
Čauky!
Do skejtu jsme nakonec s Verčou nešly, protože začlo dost pršet, takže by tam stejně nikdo nebyl :/. Ale šli jsme nakupovat do NewYorkeru. Líbily se mi se mi tam jedny sluneční brýle a byly zlevněné na 129,-, ale nakonec jsem si koupila top s korálky. Fotka níže. Pak jsme šli do Kaufu a tam jsme si každá koupila nějakej energy drink. Byl celkem dobrý. Já jsem si k tomu ještě koupila 2 časáky. V BG Fun mají totálně vymletý testy :D. Pak jsme se zašli najíst do McDonaldu a hurá domů.
Ale byl v tom háček.. nestihla jsem autobus :D. A Verča nestihla autobus ani vlak :D. Chudáček tam musela čekat. Já jsem jela k babi do vedlejší vesnice a pak pro mě přijela mamka. Babička mi dala nějaký ty sladkosti a peníze, protože jsem měla ten den jmeniny^^. Doma mi rodiče popřáli a dali mi taky nějaké ty peníze :D. Jak já miluju tyhle svátky^^:D. Ve středu jsem měla budík na 8 hodin, ale vstala jsem až v 13 :D. Mám totálně posunutý denní režim :D. Chodím spát v 3-4 a vstávám 12-14. Dobrý ne? Pak jsem se celý den nudila. Večer jsem volala na skypu se Sárou :D. Celý asi 4 hodiny jsme se smály jednomu vtipu :D. Dneska jsem vstala v 10! Juhuhu! Už se to pomalu, ale jistě, vrací do normálu :D. Zítra nebo pozítří přidám outfit, ale nic neslibuju, víte jaká jsem. V sobotu jedem na Open music Štěrkovna fest ^^. Moc se těším! Bude tam i Xindl X, na kterýho se těším asi nejvíc, snad vysomruju autogram :D.
Tady máte ten úžasnej vtip (asi ho polovina z vás zná, ale já ho sem stejně dám!:D):
" Nebyl jsem zas tak opilej! " " Vole hodil si Mým křečkem a řval u toho: PIKAČU, VOLÍM SI TEBE!! Pak si byl zalezlý ve skříni a křičel " To né, vchod do Narnie nefunguje!", " Zas tak opilý jsem nebyl. " - " Stál jsi v krbu a neustále křičel " Příčná ulice, příčná ulice! " A pak jsi řval na Mé auto " Optimusi Já vím že jsi to Ty, TRANSFORMUJ SE! " a zbytek noci jsi strávil ve vypuštěném bazéně s tím, že hledáš Nema..."

My Diary 25.7.2011

25. července 2011 v 13:54 | Flashy Ann |  Deníček
Ahojky!
Dneska jsem se úplně úžasně vyspala! :D Šla jsem spát ve tři a vstávala asi v jednu. Sice jsem nestihla Buffy, ale jeden díl mě přece nezabije. Nebo jo? :D Dneska ani nevím co budu dělat. Monžá napíšu kámošce jestli nepůjde ven a nebo se prostě nějak zabavím, ale rozhodně nechci strávit celý den na notebooku :/. Na zítřek už program mám, jedu s Verčou do skateparku si trošku "zajezdit". Já ještě moc na skate jezdit neumím, tak doufám, že se tam na těch rampách nezabiju :D. Snad tam budou i nějací hezcí skejťáci.. no.. uvidíme. :D Zítra přidám nějakou tu svojí fotku a ve středu fotky ze stakeparku, ale jen v případě, že si s sebou nezapomenu foťák. Co plánujete vy na dnešek? :)

My Diary 22.7.2011

23. července 2011 v 13:15 | Flashy Ann |  Deníček
Ahahoj! :D
Schválně, kdo uhodne z jaké písničky je ten pozdrav? :D
Dneska je jeden z těch nudných prázdninových dnů, které často doprovází ono "úžasné" počasí. A jak já trávím takové nudné dny? Koukám na filmy! Dneska jsem koukala na film "Na vlásku". Hodně lidí z blogu.cz tenhle film podoručovali, tak jsem se na něho prostě musela podívat. A měli pravdu. Je úžasný! Není to jako nějaké tuctová pohádka, kde je zakletá princezna a příjde princ dá jí pusu a je zas všechno "oukey". Vážně jsem se u téhle pohádky pobavila. Nejlepší byl ten kůň(už jsem zapoměla, jak se jmenoval :D) a nebo ten chameleon, když se pokoušel "schovat" :D. Já závidím té princezně, že měla tak strašně dlouhé vlasy a vůbec je neměla zničené :D. Jo, já vím, je to jenom pohádka, ale stejně.. :D


Nail č.1

22. července 2011 v 16:19 | Flashy Ann |  Nail design
Budeš potřebovat:
růžový lak
průhledný lak
ozdoby na nehty
set od essence nal piercing
+ můžeš použít rychloschnoucí sprej

My Diary 19.7.-20.7.

20. července 2011 v 16:22 | Flashy Ann |  Deníček
Ahojte!
Promiňte, že jsem nepřidala žádný článek, ale neměla jsem čas. Včera jsem byla s Katkou a Verčou na koupáku. Foťák jsem si s sebou nebrala, aby náhodou nepřišel k úrazu :D. Na koupáku to bylo super! Sice jsme se koupali jenom hodinu, protože potom začalo přšet, ale to nám vůbec nevadilo. Když jsem v převlíkala v jedné z dřevěných "budek", nějaké strašně unteligentní holky mi začaly brát boty, které jsem měla na zemi a strašně se při tom bavili :D. Njn.. malé děti si rády hrají. Pak, když už mi vzali ty boty asi po třetí, naštvala jsem se a seřvala je a byl klid :D. A to ještě byly starší než já :D.
5953651161_b7bf93dc4a_z_large


Chceš mít pěkný mobil?

17. července 2011 v 11:22 | Flashy Ann |  Jiné tipy
Vypadá tvůj mobil nudně? Pak je nejvyšší čas trochu ho zkrášlit! Zde najdeš několik tipů.
Třpytivé kamínky
Ve výtvarných potřebách si kup samolepící kamínky ve své oblíbené barvě. Mužeš z nich vytvořit libovolné vzory. Vy, co máte trpělivost, můžete mobil polepit kamínky celý.

Wanna be.. SB?

15. července 2011 v 12:51 | Flashy Ann
Pravidla:
1) Budeš aktivní, tzn. budeš komentovat články, psát články
2) Nebudeš psát komentáře ve stylu "Ahoj obíhám"
3) Když pozastavíš, tak mi to oznámíš na blog

Stačí napsat:
1) Přezdívka
2) Blog
3) Na co je tvůj blog zaměřen?
3) Proč chceš být SB?

Kdo nebude dodržovat pravidla, tak se s ním můžu rozloučit :)
Nespřáteluju s každým. Jsem vybíravá ;).
Nedělám žádné kontroly, je to ztráta času. Když se mi tvůj blog přestane líbit nebo nebudeš přidávat, tak tě prostě smažu, jak jednoduché, že? :P

Doporučení kosmetiky 1

13. července 2011 v 15:00 | Flashy Ann |  Beauty
Dneska jsem si pro Vás připravila doporučení kosmetiky, snad se bude líbit :).
Pro zobrazení klikni na Celý článek.

My Diary 12.7.2011

12. července 2011 v 19:29 | Flashy Ann |  Deníček
Ahojky,
dneska jsme na koupák taky nešli, tak snad už to zítra výjde. Místo koupáku jsem si zašla do města(tentokrát sama) koupit nějaké věcičky. Koupila jsem mikrofon(ten, se kterým se volá přes skype) se sluchátkama, protože mi můj z nějakého divného důvodu přestal včera fungovat. Ještě jsem zašla do Rossmanna, kde teď hrozně ráda nakupuju. Mají tam super věci, které ani moc nestojí. V Rossmannu jsem si koupila piercing sadu nail art-je to jakoby takový "šroubovák", kterým uděláte do nehtu dírku a pak do té dírky dáte přívěsek, třpytivý zpevňovací lak, rukavice pro péči o nehty a ruce a expres sušící sprej na nehty. Přidávám Vám sem i fotku. Jinak slíbenou fotku ke článku ze soboty už jsem přidala, jestli chcete koukněte sem.