Říjen 2011

My Rings - part 2

31. října 2011 v 14:20 | Ann |  Fashion
Dneska je pondělí a to znamená, že je čas na druhou část článku, kde vám představím své prstýnky. První část si můžete přečíst zde.
Dneska začneme těmito prstýnky. Je to takový mix. Už nevím, kde jsem je sehnala a už vůbec kolik stály. Jen si pamatuju, že ten velký černý byl dárkem k parfému.

Jak na taháky?

30. října 2011 v 14:51 | Ann |  Jiné tipy
Pár triků kam schovat tahák, aby ho učitel nenašel ;)
  • Tahák se dá skvěle schovat pod silonky! Jen si dej pozor ať si ho nepřimáčkneš vzhůru nohama.
  • I během písemky ti musí make-up perfektně sedět. Tahák se může náhodně objevit i ve tvé pudřence...
  • I kvalitně upravená třída ti může pomoct! Polep svými taháky nejbližší okenní parapety, topení, lavice...
  • Umístit si tahák na spodní etiketu láhve - popiš ji zezadu a přilep ji zase zpět. (vyzkoušeno, vážně to nikdo nenajde:D)
  • Chceš bý milionářem? Vyber si nápovědu po telefonu! Odskoč si během testu na WC a zavolej někomu, kdo ti správně poradí. Ovšem ne všichni učitelé tě pustí na WC, když píšete písemku.
  • Minitaháčky se dá lecos ozdobit! Například pravítka, gumičky, propisky...
  • Tvůj dekolt je idelálním místem pro tahák! Proč? Sama sobě se přece do výstřihu podívat můžeš!
  • Vyfoť si tahák do mobilu a pak jen nakoukni jestli ti náhodou někdo nepísnul SMSku.. ale bacha na učitele! Přece bys nechtěla skončit se zabaveným mobilem a pětkou z písemky.
Tumblr_ltmr8joipl1r3fdfho1_500_large

Řetězák 0.1

29. října 2011 v 11:42 | Ann |  About me
Protože chci, aby jste o mně věděli něco víc a nechce se mi to psát do článku, proto sem dávám řetězák.
1. Co jsi naposledy ..?
..jedla? lupínky s mlékem
..pila? čaj
..kreslila? to už nevím
..dělala? fotila diy
..vyráběla? dekoraci na okno

2. Co rád děláš?
maluješ: jo
chatuješ: jasně
píšeš články na blog: určitě :)
spíš: spánek miluju!

3. Máš doma nějaké zvířátko?
Doma ne, máme na zahradě pejska ;).

4. Jsi teď zamilovaná?
Ne.

5.Jsi kluk nebo holka?
Holka.

6.Nejoblíbenější seriál?
Asi před 2 týdny to byla The Big Bang Theory, ale teď HIMYM.

7.Proč si se rozhodla vyplnit tenhle řetězák?
To jsem už psala na začátku článku :).

My Rings - patr 1

28. října 2011 v 14:09 | Ann |  Fashion
Dneska bych vám chtěla představit pár mých prstýnků. Dalo by se říct, že prstýnky jsou mým nejoblíbenějším doplňkem. Prostě je miluju!
Začneme u prstýnků z NewYorkeru.
Bohužel si už nepamatuji ceny všech, tak vám sem napíši alespoň některé: (zleva) 80,-, ?, 40,-, ?, oba za 30,-, ?

My Diary 28.11.2011

28. října 2011 v 10:48 | Ann |  Deníček
Čáu holky!
Jsem nemocná, nemůžu jít ven, nudím se. A proto jsem nastavila nový design! Není sice nic moc, ale už to chtělo něco nového a taky mi ta růžová pomalu lezla na mozek :D. Tady je obrázek minulého a současného designu. Který je hezčí?
Mi se víc líbí současný.. Ne nadarmo se říká: "V jednoduchosti je krása." Už pomalu nevím, co mám psát a ještě k tomu dělám strašný překlepy :/! Proč musím být zrovna na prázdniny nemocná?! Achjo, jdu si ohřát čaj s citronem, hodím do sebe pár Ibalginů a půjdu si pustit nějaký film. Btw, nevíte, jak se jmenuje film o 2. světové válce? Já si na to jméno prostě nemůžu vzpomenout!
P.S.: Ještě dnes čekejte článek na téma "My Rings"!

My Diary 27.10.2011

27. října 2011 v 13:08 | Flashy Ann
Čaooo!
Taky je u vás takový debilní počasí? Jo, já vím, je podzim, ale stjně mě to štve! Pořád vítr, vítr, vítr.. Obloha vypadá jako by mělo začít každou chvíli pršet. Chci zpátky léto, koupáky, chci zpátky ty dny, jak jsem si mohla vzít noťas a jít si lehnout na zahradu. Ale chtít neznamená mít.. Dneska budu asi celý den doma, ale zítra mám službu u Lidlu. Né, není to žádná brigáda, ikdyž to tak zní. Víte, jak vyhlásil Lidl tu soutěž o nejdelší účtenku? Naše třída sbírá účtenky a každý den má několik hodnin někdo službu u Lidlu. prostě sbírá od lidí účtenky :D. Je to celkem sranda, když se tam sejdou lidi z 5-ti škol a rvou se o ty účtenky :D. Zítra tam mám být s kámoškou 4 hodiny. Už teď mě bolí nohy, když na to pomoslím :D! Ale my to zvládnem! Jaké máte vy plány na prázdniny?
Ještě přidávám obrázek toho, co jsem si za poslední týden koupila. Jsou to 2 leopardí náramky, soví náušnice a prstýnek z Takka a falešný roztahovák.


DIY : Dekorace na špejli

26. října 2011 v 12:48 | Flashy Ann |  DIY
Ahoooj!
Chceš mít v pokojíčku dekoraci, ale nechceš, aby tím trpěla tvoje peněženka? V tom případě je tahle dekorace přímo pro tebe! Navíc nebudeš potřebovat ani kapku lepidla. Určitě u tvé mamky v šití najdeš hodně zajímavých věcí, které by se daly na tuto dekoraci využít! A co vlastně budeme potřebovat?
nejméně 2 špejle
černou stužku
šedou stužku
látkové kytičky

My Diary 24.10.2011

24. října 2011 v 16:37 | Flashy Ann |  Deníček
Hiii guys!
Dneska celkem dobrý den! Teda až na tu písemku z čj.. Mrcha jedna!(teď mám na mysli naši třídní učitelku) Nejdřív nám dá dotazník, kterej je prej na 30 minut, ale po 10 minutách nám to vezme, pak nám rozdá 2 papíry s písemkou a jako by toho nebylo málo tak nás v posledních minutách přesadí! Asi to udělala, protože byla na mě a kámošku naštvaná, protože jsme řekly, že uklízečky mají uklízet :D. Takže učitelky nemají učit? :D Jako já v tom mám teď bordel :D! No to je jedno..
Na výletě jsem si to fákt užila! Fotky přidám až je někdo dá na Fb, protože jsem nefotila. Chodili jsme na túry, hráli hry(i noční), jednou nás vzbudili ve 3 hodiny ráno. Ale nejvíc jsme nemohla z těch provozovatelů chaty. Vypadali spíš jako pořadatelé techno párty :D. Měli všude piercy, tetování, vyholený vlasy atd.. No prostě drsný. Ubytování bylo průměrné. Na pokoji nás bylo 7 a jako jediní jsme neměli na pokoji mini koupelnu, takže jsme museli chodit buď k holkám přes chodbu, které z toho nebyly moc nadšené, a nebo o 2 poschodí dolů.
Ještě se vrátím ke dnešku. Měli jsme jen 5 hodin, protože je naše dějepiso-němčinářka a angličtinářka někde v pryč. Z těch 5 hodin jsme měli 2 hudebky, suplovanou němčinu a angličtinu a češtinu. Pak jsem šla s kámoškou do města. Už se těším na zítřek na tu "spešl akcičku" :D. To by bylo na dlouhý vyprávění.. možná zítra. Tak zatím pá!

My Diary 19.10.2011

19. října 2011 v 20:46 | Flashy Ann |  Deníček
Čau holky :).
Dneska byl v poho den. Psali jsme sice 2 písemky, z bioly na šutry a z chemie na aklany(?), ale dalo se to :). Na zítřek se těším uplně fest :D! Jedem totiž se třídou do Jeseníků na čtyřdenní výlet :). Měli už jsme jet na začátku září, ale nějak to nevyšlo :D. Jedem tam vlakem, ale 4 kilometry půjdeme pěšky s báglama a z toho 1 km do kopce O.o. Na to se netěším... Ale věřím, že to dám :D! Budem spát na jedné chatě, její jméno jsem právě zapomněla, ale možná si vzpomenu :D. V pátek jsme měli psát písemku z Čj, kterou budem psát na tom výletě :D. No chápete to? Chci vědět, jak učitelka zařídí, aby jsme neopisovali :D. Zítra vstávám v 5:20, protože v 6:15 máme být už na nádraží, a já ještě nemám baleno :D! No nic jdu balit.. Jo, ještě něco! Bohužel jsme nestihla přednastavit články, takže tu od zítřka do neděle žádný článek nečekejte, snad vám to moc nevadí :). Ahoj ;).

Funny Pics 0.1

19. října 2011 v 14:00 | Flashy Ann |  Funny
Dneska pár obrázků na zasmání :)!

Nic proti emo stylu nemám, ale tohle je prostě úžasný obrázek :D!