Listopad 2011

Fashion inspiration 0.2

30. listopadu 2011 v 14:26 | Ann |  Fashion
Co jsem vám "slibovala", to se taky splnilo - obrázkové články :D. Na nic víc se teď bohužel nezmůžu..
Tumblr_lvfwgculdq1qh18zoo1_500_large
Že by DIY? :)


My Diary 27.11.2011

27. listopadu 2011 v 13:51 | Ann |  Deníček
Takže.. Tě péro! :D
Ten víkend nějak rychle ubíhá, co? To je strašné :/. Ale aspoň budou za chvilku vánoce ^^. Když už jsem u těch vánoc, chtěly by jste nějaké vánoční články? Design určitě bude, ale nevím, jestli mám napsat něco vánočního, protože jak se tak koukám po ostatních blozích, tak má každej druhej blog vánoční články. Ale tipy na dárky rozhodně nečekejte, já sama jsem strašně dlouho přemýšlela, co našim koupím a nakonec je to taková blbost :D!
Zpátky k víkendu. Tenhle vákend jsem strávila skoro celý učením a spaním. Poslední dobou jsem pořád nějaká nevyspaná :/. Asi na mě jde zima :D. Závidím ti, Pú, tvůj zimní spánek!
A ještě k tomu se musím učit nějaké materiály na Den otevřených dveří u nás na škole. Proč jsem se tam jen hlásila?! Ale aspoň dostanu pochvalu třídního učitele :D.
Nevím, jak to bude v příštím týdnu s mou aktivitou na blogu, protože mám hodně písemek, a ještě k tomu ten DOD, takže nic převratného nečekejte. Jestli vůbec budou články, tak asi jen obrázkové, popř. možná nějaké moje fotky .
Jak jste si užily víkend vy? Mějte se a dál choďte na můj blog :P:D.

My Diary 25.11.2011

25. listopadu 2011 v 20:10 | Ann |  Deníček
Čááu!
Dneska... echm, proč já vždycky začínám deníčky slovem "dneska" :D? Jo, jo, je to mou malou fantazií a ještě menší slovní zásobou :D. Snad vám to nevadí a jestli jo, tak máte smůlu, nikdo vás nenutí to číst :D! Nebo nutí? Jo, nutí! Kdo? Já, muhaha :D!
Na to, jak jsem se dneska měla mizerně, se mám díky psaní tohohle článku daleko líp! Ach, co já bych bez vás dělala <3. Trošku jsem asi od deníčku odbočila, co? No, tak abych se k tomu zase vrátila! Neučili jsem se, protože jsme šli na nějakou prezentaci(nebo jak bych to nazvala) o našem městě(Opavě). Zahrnovalo to pravěk, středověk i trošku novověk. Mi se to strašně líbilo ^^. Mám ráda dějiny, nejradši pravěk! Ale nesnáším oslovení "Mamute" :D. Ta výstava trvala od 10-12, takýe jsme šli d školy až na 10 ^^. Já byla, ale už v 9 ve městě, protože mi nepasovaly autobusy :/. Jsme si zatím sedli s kámoškou do cukrárny a pak jsme se šli podívat do Rossmanna. Promiňte, že tak přeskakuju, ale už se nehodlám vracet :D. Po výstavě jsem měla "spešl akcičku" s Verčou&Verčou :D. Pak jsem šla k optikovi na všechny různé vyšetření kvůli mému plánovanému používání dioptrických čoček(to jsem to ale hezky nacpala do jedné věty! :D). Asi ve tři jsme šli do McDonaldu s holkama a v 6 jsem přijela domů. Jo, už mám objednané vánoční dárky :)! Pro mamku, taťku i ségru objednávám z Oriflamu, mají tam teď celkem slevy :). Tak zatím ahoj a užívejte víkend!

Fashion inspiration 0.1

24. listopadu 2011 v 14:11 | Ann |  Fashion
Protože inspirace není nikdy dost :P!
Krásně k sobě ladí.

Nail inspiration 0.3

23. listopadu 2011 v 14:50 | Ann |  Nail design
Dneska přidávám pár fotek nehtů z weheartit.com. Jsou vážně úžasné! <3

Tumblr_lus3jbqzwp1qctjnko1_500_large
Překrásné detaily! <3


DIY : Sheep Shaun

22. listopadu 2011 v 14:03 | Ann |  DIY
Na internetu jsem našla jeden úžasný návod, jak vyrobit plyšáka ovečku Shaun. Nešlo se s ním s vámi nepodělit!
Budeme potřebovat:
staré černé palčáky, nejlépe nějaké "chlupaté"
nůžky
starou bílou utěrku či ručník
2 plastické oči
nit
jehlu
lepidlo

Funny Pics 0.3

21. listopadu 2011 v 14:40 | Ann |  Funny

My Diary 20.11.2011

20. listopadu 2011 v 11:20 | Ann |  Deníček
Čau špuntíčci!
Včera to byl na 100% legendární den! Byla jsem nakupovat s kámoškou, pak se k nám přidala další kámoška a už to jelo :D. Radši tady nebudu popisovat podrobnosti, protože by jste ještě přestali chodit na můj blog :D. Koupila jsem si korektor, řasenku, 2 náramky z Takka (protože mám ty slevové nálepky a ty náramky prostě říkaly: "Ani, vem si nás!" :D), pak černý top z NY s hvězdičkama (slevněný z 419,- na 79,- - No nekup to!), papiloty, prstýnek a nakonec náhrdelník. Asi v 8 hodin jsme s kámoškou přijeli k nám domů(spala u nás). Nebudu vám tady popisovat celý večer, stačí snad napsat, že jsme šli spát v 5 hodin ráno, kámoška ještě teď spí, ale já už jsem 2 hodiny vzhůru. No, můžu vám říct, že jsem se nevyspala :D! Dneska jdu k babi na oslavu narozek, ale měla jsem jít dělat s kámoškama projekt do němčiny, ale mamka mě tam nechce pustit, protože mám jít na tu oslavu :/. Achjo! Stejně nevím, na co tam budu, když se stejně všichni dospělí baví spolu a já se segrou tam musím sedět a poslouchat :/. Né, že bych neměla babičku ráda, to zase právě naopak.
Ty prázdniny tak rychle uběhly! Taky se těšíte na vánoce? Dárky, rodina, sníh, ta vánoční atmoška! Jediné co mi vadí jsou ty návaly lidí v obchoďácích. Já sama ještě nemám ani promyšlené, komu co koupím :D. No nic, tak se mějte krásně a skládejte básně ;D.

Nail č.2

18. listopadu 2011 v 11:38 | Ann |  Nail design
Přidávám návod na jednoduchý design nehtů :). Snad se vám bude líbit.
Budeme potřebovat:
podkladový lak
růžový lak
bílý lak
krycí lak
špejli

Nejdříve si nehty nalakujeme krycím lakem, pak růžovým lakem a až bude růžový napůl suchý, tak uděláme pomocí špejle bílým lakem na nehty tečky. Až bude vše suché, přetřeme nehty krycím lakem a máme hotovo!

My Diary 16.-17.11.2011

17. listopadu 2011 v 14:32 | Ann |  Deníček
Čaó :).
Včera jsem měla den D. A tím "D" myslím debilní den. Prostě se mi všecko bořilo pod rukama. Ale už je to pryč :). Už mám zase dobrou náladu! Včera šla koupit pár věci do DMka a pak jsem šla ke kámošce spolu s dalšíma dvěma kámoškama. Nejdřív bylo trošku "dusno", ale pak jsme se skvěle bavily! Takový blbosti, co jsme dělaly, si ani neumíte představit :D. Zkoušely jsme tu telepatii nebo jak se to jmenuje :D. Z 50% nám to fungovalo.
A co dneska? Nevím, co budu dělat. Spala jsem až do jedné a pak jsem pomáhala mamce s úklidem a teď koukám na HIMYM a taky stahuju pár dílů :). Já ten seriál miluju! A když už jsem u toho, co miluju, tak teď úplně ujíždím na jedné písničce! Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego! Určitě ji hodně z vás zná :). Pro ty, co ji neznají, si ji můžete pustit tady:


Tak to by bylo asi všechno, v tuto chvíli mám na srdci :). Mějte se fajn a užívejte "miniprázky".