Květen 2012

My Diary 22.5.2012

22. května 2012 v 17:16 | Ann |  Deníček
Jsem nějak bez energie.. Nevím, co mě tak vyčerpává, ale vyčerpává mě to teda pořádně. Asi je to z toho horka. Ve škole máme teď strašně pohodovej týden kvůli maturitám. Každý den nám něco odpadá. Teďka budem ještě k tomu psát každý den první 2 hodiny srovnávací testy. Ve čtvrtek jdu ke kadeřnici. Co myslíte, mám si něco extra nechat udělat s vlasy nebo to mám nechat tak, jak to je? Možná bych i chtěla změnu, ale bojím se výsledku, ikdyž je moje kadeřnice dost šikovná. Uvažovala jsem o červené, ale asi by mi to neslušelo. Blond je prostě blond ;). A ještě jedna zpráva! Budeme mít 2 nové koťátka: tříbarevné a černé ^^. Tento týden se nejspíš ještě ozvu, tak zatím ahoj :).

My Diary 20.5.2012

20. května 2012 v 9:46 | Ann |  Deníček
Čau, čau :P.
Už se nám ten školní rok pomalu krátí.. To je super, že? :D Strašně se těším na prázdniny, ikdyž nemám ještě nic naplánovanýho. Možná půjdu na brigádu, jestli se mi bude chtit. Kdo z vás jde na brigádu o prázdninách?
U nás je dneska úplně slunečno. To mi připomíná, že jsem se v pátek totálně spálila :D. Jsem se třídou byli se podívat na místo, kde budem 1. června pořádat den dětí pro nižší ročníky gymplu :). Celkem se na to dost těším, ikdyž děcka v tomhle věku dokážou být fakt protivné. Však každý určitě víte, o čem mluvím :D.
Včera jsem byla na koncertu 3 skupin(Proti směru, The Fialky a Muerti). Ani od jedné jsem neznala žádnou písničku, ale bylo to super :). Příští týden je ve městě další super koncert, tak na něho snad taky půjdu :). Já se s váma pro dnešek loučím a přeju krásný zbytek víkendu :P.

My Diary 12.5.2012

12. května 2012 v 13:46 | Ann |  Deníček
Ahahoj :P.
Jak se máte? Já celkem dobře. V Irsku bylo luxusně luxusně! Fotky mám, ale jenom ve fotoalbu, tak sorry ;D. Byli jsme v Oceanworldu, kde jsme viděli žraloky, Nema a jeho kamarády ^^(ňuňíci malincí), želvu, co plavala pořád na jednom místě a vypadala jak zfetovaná, tučňáky, raky a další mořskou havěť ;D. Všude tam byly nějaké zbořeniny pevností, hradů a dalších blbostí a taky hafo stromů, kytiček a takových žlutých keřů, co byly fakt vžude :D. Přírodu tam mají fakt krásnou :). Škoda jen toho počasí. Ale Irové jsou fakt otužilí, v 10 stupních si vzít kraťasy, WTF?! :D Ráda bych vám vyfotila aspoň to, co jsem si přivezla, ale není čím :/. Už musím koupit tu nabíječku na baterky jinak mě jebne O.o.

My diary 5.5.2012

5. května 2012 v 21:09 | Ann |  Deníček
Zdravím :P.
Píšu na rychlo, jsem totiž na dovče v Irsku a nebyl čas vám to tady napsat před odjezdem.. Počasí sice nic moc, ale lidi jsou tu úplně kouzelní! Strašně hodní, milí a ochotní. Takové by jste v Česku těžko hledali ;). Víc napíšu až přijedu, což bude ve čtvrtek. Do té doby tady nepřibyde žádný článek, nic jsem nestihla přednastavit. No nic, tak si užijte zbytek víkendu a já si užiju dovču ;). Zatím pá!