Beauty

Vampire´s Love

14. listopadu 2011 v 14:30 | Flashy Ann

Už jsi slyšela o nové kolekci od essence Vampire´s Love? Ne? Tak pozorně čti a možná se ti tahle kolekce zalíbí :). Dneska ti představím tuto kolekci.

Přírodní pleťové masky

2. listopadu 2011 v 14:30 | Ann
Nechceš používat koupené chemické masky a radši dáš přednost vlastní výrobě? Zde je pár tipů na přírodní pleťové masky.
Maska z banánu a bambuckého másla: Africké bambucké máslo (k dostání např. v lékárně) hydratuje tvoji pleť. Když smícháš půlku polévkové lžíce bambuckého másla s půlkou hodně zralého banánu a lžičkou medu, získáš zázračnou masku. Nanes ji na obličej, nech působit 20 až 30 minut, pečlivě umyj a uvidíš, jak bude tvoje pleť zářit.

Pleťová voda s pomerančovými květy: Máš ráda pomeranče? Potom je pro tebe tato čístící pleťová voda přesně to pravé! Přísady seženeš v lékarně. Smíchej 50ml vody z pomerančových květů s 50ml převařené zchlazené vody. Přidej 20ml glycerinu, vše přelij do malé lahvičky a pořádně protřep. Tato voda ti zaručí ovocný start do nového dne!

Maska na ruce s mandlovým olejem: Hebké ruce za jednu noc získáš následovně: ve vodní lázni lehce zahřej 50ml mandlového oleje (k dostání v lékárně). Přimíchej polévkovou lžíci medu a směs vlij do misky. Nejprve do ní ruce asi na 5 minut ponoř a potom zbylý olej důkladně vmasíruj. Nasaď si bavlněné rukavice a nech masku působit minimálně hodinu (nejlépe přes noc).

Doporučení kosmetiky 2

3. srpna 2011 v 13:30 | Flashy Ann
Dneska přidávám hodnocení mé kosmetiky.
Více v Celém článku.

Doporučení kosmetiky 1

13. července 2011 v 15:00 | Flashy Ann
Dneska jsem si pro Vás připravila doporučení kosmetiky, snad se bude líbit :).
Pro zobrazení klikni na Celý článek.
 
 

Reklama