Deníček

My Diary 22.5.2012

22. května 2012 v 17:16 | Ann
Jsem nějak bez energie.. Nevím, co mě tak vyčerpává, ale vyčerpává mě to teda pořádně. Asi je to z toho horka. Ve škole máme teď strašně pohodovej týden kvůli maturitám. Každý den nám něco odpadá. Teďka budem ještě k tomu psát každý den první 2 hodiny srovnávací testy. Ve čtvrtek jdu ke kadeřnici. Co myslíte, mám si něco extra nechat udělat s vlasy nebo to mám nechat tak, jak to je? Možná bych i chtěla změnu, ale bojím se výsledku, ikdyž je moje kadeřnice dost šikovná. Uvažovala jsem o červené, ale asi by mi to neslušelo. Blond je prostě blond ;). A ještě jedna zpráva! Budeme mít 2 nové koťátka: tříbarevné a černé ^^. Tento týden se nejspíš ještě ozvu, tak zatím ahoj :).

My Diary 20.5.2012

20. května 2012 v 9:46 | Ann
Čau, čau :P.
Už se nám ten školní rok pomalu krátí.. To je super, že? :D Strašně se těším na prázdniny, ikdyž nemám ještě nic naplánovanýho. Možná půjdu na brigádu, jestli se mi bude chtit. Kdo z vás jde na brigádu o prázdninách?
U nás je dneska úplně slunečno. To mi připomíná, že jsem se v pátek totálně spálila :D. Jsem se třídou byli se podívat na místo, kde budem 1. června pořádat den dětí pro nižší ročníky gymplu :). Celkem se na to dost těším, ikdyž děcka v tomhle věku dokážou být fakt protivné. Však každý určitě víte, o čem mluvím :D.
Včera jsem byla na koncertu 3 skupin(Proti směru, The Fialky a Muerti). Ani od jedné jsem neznala žádnou písničku, ale bylo to super :). Příští týden je ve městě další super koncert, tak na něho snad taky půjdu :). Já se s váma pro dnešek loučím a přeju krásný zbytek víkendu :P.

My Diary 12.5.2012

12. května 2012 v 13:46 | Ann
Ahahoj :P.
Jak se máte? Já celkem dobře. V Irsku bylo luxusně luxusně! Fotky mám, ale jenom ve fotoalbu, tak sorry ;D. Byli jsme v Oceanworldu, kde jsme viděli žraloky, Nema a jeho kamarády ^^(ňuňíci malincí), želvu, co plavala pořád na jednom místě a vypadala jak zfetovaná, tučňáky, raky a další mořskou havěť ;D. Všude tam byly nějaké zbořeniny pevností, hradů a dalších blbostí a taky hafo stromů, kytiček a takových žlutých keřů, co byly fakt vžude :D. Přírodu tam mají fakt krásnou :). Škoda jen toho počasí. Ale Irové jsou fakt otužilí, v 10 stupních si vzít kraťasy, WTF?! :D Ráda bych vám vyfotila aspoň to, co jsem si přivezla, ale není čím :/. Už musím koupit tu nabíječku na baterky jinak mě jebne O.o.

My diary 5.5.2012

5. května 2012 v 21:09 | Ann
Zdravím :P.
Píšu na rychlo, jsem totiž na dovče v Irsku a nebyl čas vám to tady napsat před odjezdem.. Počasí sice nic moc, ale lidi jsou tu úplně kouzelní! Strašně hodní, milí a ochotní. Takové by jste v Česku těžko hledali ;). Víc napíšu až přijedu, což bude ve čtvrtek. Do té doby tady nepřibyde žádný článek, nic jsem nestihla přednastavit. No nic, tak si užijte zbytek víkendu a já si užiju dovču ;). Zatím pá!

My Diary 24.4.2012

24. dubna 2012 v 18:42 | Ann
I'm so happy 'cause today
I've found my friends.

Ahoj.
To počasí je tak úúúžasné! A to má být v pátek 27 stupňů! Dneska jsme jeli se třídou do planetária, hezky se tam spalo. Pamatuju si tak 1/5. To prostě nešlo mít otevřené oči, v té tmě se mi pořád zavíraly. Přijeli jsme v půl 11 a už jsme se neučili, což bylo ještě lepší! Tento týden je celkem v klidu. Skoro žádný písemky ani zkoušení, v pátek snad koncert, luxusní počasí.. co víc si přát? Snad jen, aby už byly letní prázdniny. Na tyhle se obzvlášť těším

My Diary 21.4.2012

21. dubna 2012 v 14:14 | Ann
Čau, ahoj, čau.
Počasí dneska celkem jde, ne? Tak neseďte doma a vzhůru ven :P. Já za chvilku taky letím ven. Tento víkend je celkem nabitej. Zítra s W. do Karolín(k)y konečně :D. Snad najdu ten seznam obchodů, do kterých musíme na 100% jít :D! Už vidím to pětihodinový nakupování.. Beru nějaký pohodlný boty, jinak by hrozil kolabs z bolavých nohou :D. Je ale na nic, že nemám čím fotit. Sorry, že to zas připomínám, ale prostě.. :D.
Dneska jsem si objednala 2 roztahováky :). Ucho ještě roztáhlý nemám, takže je to ta nejmenší velikost. Stály mě jenom 160,- i s poštovným, což je dost dobrá cena. U nás prodávaj jeden za 120,-, vyděrači -.-. A přitom je to jenom kousek plastu.. :D Uuu, to je hodin. Tak já skáču na bus, zatím pá ;).
Roztahovák z akrylátu rovný, průhledný Roztahovák z akrylátu rovný, černý

My Diary 19.4.2012

19. dubna 2012 v 19:08 | Ann
Zdravím :).
Jsem na sebe naštvaná. Zase jsem utratila tolik peněz :D. Ale jsou to dobře utracené peníze. Nenadarmo se říká, že mají být peníze neustále v koloběhu, ne? :D Ráda bych vám moje dnešní úlovky vyblejskla, ale jaksi není čím, foťák pořád nejede, takže máte smůlu. Aspoň vám to teda napíšu. Z NY jsem si koupila černé tenisky a bílý náramek (fajný kontrast, že), z C&A lososovo-černé brýle a z jednoho metal shopu úplně bombový modrý tričko a náramek. Jsem spokojená! Konečně mám nějaké sluneční wayfarerky!
Zítra jdu s D. ven a pak večer se S. na balonkovo-laserovou párty. Fest se těším :P. Už to po tý době potřebovalo nějakou pořádnou akci. Škoda, že W. nemůže :/.
Že bych po dlouhý době napsala něco o škole? Daří se mi celkem dobře, když teda nepočítám 3- z dějáku..(dala nám neoznámenou písu den po tom, co jsme spali ve škole, taková pitcha to je -.-). Dneska nejlepší písemka z něminy, včera z ajiny.. no.. nestěžuju si :D. Teď by ještě pár věcí mohlo vyjít podle mýho plánu a budu totálně happy! So, Don't worry, be happy!!!

My Diary 15.4.2012

15. dubna 2012 v 9:53 | Ann
Čau holky.
Zas po dlouhý době píšu :P. Nějak se mi nic nechtělo psát, nebyly nápady.. Vlastně ani teď nejsou, ale když jsem si všimla, že poslední článek byl v úterý, tak už musím prostě něco napsat :D.
Novinky asi žádný nejsou. Až teda na to, že mi nejde foťák, takže fotky v nejbližší době fakt nečekejte. Pořád chčije a chčije. V takovém debilním počasí se nic nedá dělat. Včera jsem byla doma a dneska budu taky. Kouknu na nějaký film, naučím se něco do školy a pak budu asi jen tak čumět do blba :D. Celkem mě to počasí už deprimuje. Na konci příštího týdne má být už snad hezky. Nějak to přežiju a pak to bude zase už jen super :P. Taky vás tak ovlivňuje počasí nebo jsem v tom sama?
Tumblr_lx9amlrg8n1qesp91o1_500_large

My Diary 8.4.2012

8. dubna 2012 v 10:17 | Ann
Čulis.
Včera byl divnej den, fest divnej. Měla jsem strašnou chuť na minerálku :D.. ale to je vedlejší. Taky jsem byla pěkně nasraná -.-.. ale to už taky nechci řešit. A co dneska? Musím jít na oslavu, ikdyž jsem měla být někde úplně jinde. A ještě před tím na oběd k babi. Zas žrát, to je strašný :D. Nechápu, proč musíme chodit na oběd k babi. Proč nezajdem k babi jen tak? Ale nedá se říct, že se netěším, ale ani že se těším. Prostě tak neutral. Zítra zas ten debilní svátek. Miluju toho, kdo vymyslel zamykání dveří. Žádnej DIY na velikonoční pitchovinky zítra nečekejte. Fuj.. dělá se mi z toho zle. Toť vše z mých pesimistických keců. Zdar a sílu, čest a víru!

My Diary 5.4.2012

5. dubna 2012 v 10:39 | Ann
Jůů, to už je duben, co? Do konce měsíce mám mít přečtené 3 knížky a ještě jsem je ani nesehnala.. ups! :D Nesnáším čtení.. radši koukám na filmy. Přece nebudu číst jednu knížku 2 týdny, když se za 2 hoďky můžu kouknout na film.
Včera jsme spali ve škole. Bylo to BOŽÍ :D. Musela jsem zpívat karaoke -.- ... Ale bylo to boží :D. takhle už jsem se dlouho nezasmála :D. Ve středu jsme psali 2 písemky. Chápete to? Spíme ve škole a oni nám dají 2 písemky :DD. Ještě k tomu jedna byla přepadovka. Jistě, že se to nikdo neučil. Teda až na ty, co ve škole nespali.. Lůůzři :P:D. Shodou okolností jsem obě písemky napsala myslím velmi slušně! :D O víkendu snad pojedu s V do Karolíny. Je to tam super :P. Zatím pá a užívejte prázdnin!
 
 

Reklama